VIDEO. Helena Vondráčková pokřtila novou desku! Akci moderoval zamilovaný Procházka

Helena Vondráčková Broadway 1

V Glass baru v Tančícím domě proběhl v pondělí křest nové desky Heleny Vondráčkové, která se jmenuje Dávno vím svý. Akci moderoval Luboš Procházka, kterého ale nedoprovázel přítel Lukáš.

„Musel zůstat pracovně v Plzni, ale společně jsme byli u Heleny na návštěvě v neděli, takže byl u toho, když jsme se na křest připravovali. O nic tedy nepřišel,“ prozradil Luboš, který je od podzimu PR manažerem Vondráčkové.

Popová legenda natočila tentokrát album, na kterém jsou moderní šansony. Písně plné citových zpovědí pro Helenu např. napsali textaři Václav Kopta a Gábina Osvaldová, hudebně se na desce mimo jiné podíleli Ondřej Soukup nebo Jan Dvořák.Ten v minulosti např. spolupracoval s Petrem Mukem.

Zpěvačku letos v rámci jubilea čeká mnoho práce. „Už 13. dubna proběhne v brněnském Boby centru narozeninový koncert, který natáčí Česká televize. Mimo jiné na něm se mnou vystoupí řada hostů. Například Jitka Zelenková nebo Jan Cina, který mne velmi zaujal v divadelní podobě pohádky Šíleně smutná princezna,“ prozradila Helena.

Ta přímo v den svého jubilea, v sobotu 24. června, zazpívá na hradě Karlštejně. Tam s ní mimo jiné vystoupí Olga Matušková. Příští rok 20. ledna pak Vondráčkovou čeká megakoncert v pražské O2 areně. Ještě před tím se objeví jako královna v novém muzikálu Muž se železnou maskou,a bude také hostovat v plzeňském muzikálu Kočky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *