Robbie Williams: Kéž bych byl gay, mohl bych mít sex kdykoli

Robbie-Williams-naked-2

LONDÝN – Robbie Williams tvrdí, že se o něm jako o homosexuálovi spekuluje celou dobu, co je slavný. Jenže dvaačtyřicetiletý zpěvák teď prohlásil, že by si moc přál, aby byl skutečně gay. Mohl by tak mít sex kdykoli, kdy by měl na něj chuť. Muži chtějí sex pořád a nemají téměř žádné zábrany, když jsou dva, vše se tím usnadní. Bohužel Robbie tvrdí, že i když tuhle stránku své sexuality vyzkoušel, skutečný homosexuál z něj nikdy nebude. Nemá rád totiž penisy a dokonce ani ten svůj.

„Byly časy, kdy jste zadali do googlu jméno Robbie Williams a nabídlo vám to k tomu slovo gay. Když to přestalo, začal jsem se divit, co se stalo. Vzešlo to ze společnosti, v níž, když jste použili slovo gay, chtěli jste někomu ublížit. Takže když jsem byl tomuto světu představen a náramně jsem si užíval, že jsem jeho součástí… poprvé jsem užil extázi, bylo to právě v gay klubu… a užil jsem si nejbáječnější večer. Napadlo mě, proč jsem nežil takto, když bych tak mohl žít donekonečna? A snažil jsem se tak žít, což mě dovedlo k anonymním alkoholikům,“ přiznal Robbie s tím, že jako dvacátník měl s gayi sex a zkoumal svou sexualitu.

„Ale protože tu byla homofobie, tak jsem si najednou jako jednadvacetiletý říkal, hm, takže já proti gayům nic nemám, znamená to, že jsem gay také? Nakonec jsem došel k závěru, že svým způsobem nebo do určité míry musím být homosexuální. Pravda ale je, o mě a homosexualitě, že já prostě nemůžu být blízko penisům. Víte, chlapi se mi líbí. Hodně se mi líbí. Moc. Prostě jsem do nich hotový. Ale nemůžu se dotknout ptáka. Já si ani neužívám pohled na toho svého. Takže tohle je pro mě pasé,“ tvrdí Williams.Toho, že není na muže, prý upřímně lituje.„A pokud bych s nimi mohl mít sex, tak bych měl, protože sex moc miluju. Moc rád bych měl sex neustále k dispozici a se všemi,“ dodal zpěvák s tím, že se mu promiskuita gayů a jejich liberálnost ve vztahu k sexu velmi líbí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *