Pihatý hezoun Colton Haynes odhalil své deníky. Co skrývaly?

colton haynes 4

Herec Colton Haynes se přiznal, že je gay. Osmadvacetiletý pihovatý hezoun ze seriálu Teen Wolf je jedním z nejpřitažlivějších a nejmužnějších mladých herců a producenti se děsili okamžiku, kdy přizná milionům fanynek, že má rád muže. Hollywoodský svalovec ale díky tomu přestal trpět vážnými depresemi, které odhalují jeho deníkové záznamy z listopadu 2014.

Colton je svěřil magazínu Paper a píše v nich: „Upřímně jsem se po pěti hodinách probudil s doširoka otevřenýma očima. Zřejmě jsem to měl z lahve vína, kterou jsem vypil předtím, než jsem odpadl a usnul, nebo z hromady prášků, které jsem spolykal. Dočetl jsem se na nich, proč zažívám necitlivost a nedostatek krevního oběhu v rukách a nohách, je to kvůli stimulantům, které jsem nějaký čas docela dost užíval. Způsobilo to, že se krevní oběh nahrnul k srdci a odtekl z okrajových částí jako rukou a chodidel. Jsem upír. Jsem schránka. Přeju si, abych byl starým Coltonem. Osobou, kterou jsem býval, která milovala chození ven a rozhovory s rodinou a přáteli. Teď jsem tak uzavřený v sobě před světem, že ani nemám odvahu vyjít na veřejnost. Bojím se lidí a jsem agorafobik. Pro veřejnost mám nekonečné možnosti, ale v mé hlavě uvadám a bojuju se skrýváním bolesti a emocí, které mě zaplavují celý život. Podváděl jsem, lhal a nakonec si to přiznal… Jsem osamělý. Je to moje chyba ale. Nechci nikoho k sobě pustit. Lidé nerozumějí tomu, čeho se musíte vzdát, když se stanete slavnými. Nikdo vás nechce poznat opravdově.“

A dva roky poté, po náročné psychoterapii a také přiznání homosexuality, píše Colton mnohem optimističtěji.

„Vždycky se dívám na staré fotky v naději, že si oživím vzpomínky. Ale nakonec vidím jen to, že se nemůžu a nechci znova vracet k této oblasti v hlavě. Tak zamračený a nejistý ze sebe, svého života, svého soukromí, svého mentálního zdraví. Konečně jsem v životní situaci, kdy můžu říct, že jsem nejšťastnější, jak jsem kdy byl. Dosáhl jsem toho tolik s takovým málem a můj úsměv už není nucený. Začal jsem ovládat svůj vlastní život a nenechám nikoho, aby mě umlčel nebo mi vzal opět věci, pro které jsem tak nadšený. Jsem konečně svobodný. Jsem úspěšný. Jsem nezávislý… Ale hlavně, zase jsem otevřený,“ napsal Haynes 12. listopadu tohoto roku ve svém deníku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *