Novoroční skandál Mariah Carey!

Mariah Carey (46) je bezpochyby jedna z nejtalentovanějších zpěvaček světa a to mimochodem není domněnka, ale holý fakt, který vám ráda objasní kamarádka Wikipedie. Je to pár dní, co Mariah vystoupila na slavnostní akci Dick Clark’s New Year’s Rockin’ Eve, která se konala na Time Square a pokud si udržujete kulturní přehled, tak víte, že to nedopadlo zrovna dobře. Představte si hluk narvaného Time Square, rezonující se hudbu, nefungující ušní monitor a dokonale vypadající avšak překvapenou Mariah, která ač chtěla, tak zkrátka nemohla podat výkon, který je u ní zvykem. Jediné, co v tu chvíli slyšela byl absolutní chaos.

Hudba hrála a poukázala na party, které má zpěvačka předtočené a to samozřejmě udělalo radost haterům. V online světě je nyní popová diva nejdiskutovanější celebritou a nemá to zrovna lehké, protože internet zahrnuje spoustu anonymních hrdinů, ale také „celebrit“ (JLO, Perez Hilton…), které se ani  čtvrtinově nepřiblížili úspěchu diskutované Mariah a o to více na ní nenávistně útočí.

Když zpěvačka nemá vhodné podmínky pro zpěv, neslyší se, nemá funkční ušní monitor, který navíc několikrát žádala opravit, tak jednoduše také nemá žádný jiný byznys na pódiu, než-li dokonalé pózování pro fotografy, TV a pár legendárních hlášek. I přes probíhající skandál a nenávist ze strany stupidních šašků má Mariah celosvětovou základnu fanoušků (lambs) a inteligentních lidí, kteří chápou, že shit happens.  Samotná zpěvačka to má na háku, soustředí se na budoucí turné s Lionelem Richiem a užívá si královsky Aspenu. #spreadLOVE #notHATE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *