MGE představil finalisty! Diky nezájmu o soutěž, je šance Čechů obrovská

Mr Gay europe

Soutěž Mr Gay Europe se po roční odmlce opět vrací na scénu. O tom, že obnovování gay soutěží krásy není nejlepší nápad by mohl vyprávět problémový prezident soutěže Gayman Marian Kajzer, který se snaží díky zásluhám někdejších aktivistů v čele s Jiřím Hromadou těžit z názvu soutěže a pokaždé pohořel.

Soutěž Mr Gay Europe převzal vítěz soutěže Mr Gay World 2014 Stuart Hatton, který se vždy snažil,aby byl co nejvíce vidět.

Mr Gay Europe se uskuteční na přelomu července a srpna ve Švédsku a Norsku. O titul se utká pouze 11 soutěžících. Narozdíl od Mr Gay World se mezi delegáty objevili dokonce tací, kteří nevyhráli žádnou národní soutěž. Mezi delegáty můžeme vidět Čecha, Slováka, tři Brity a další. Zástupci roky problémové soutěže Gayman tak mají konečně prostor pro svou minutu slávy, protože mezi delegáty zástupci Gaymana mají zastoupení okolo dvaceti procent.

„Soutěž evropského formátu by měla mít mezi delegáty vítěze národních soutěží a ne tři Brity, dva lidi z jedné soutěže a delegáty, kteří nevyhráli žádnou soutěž,“ vysvětluje neúčast na MGE ředitel soutěže Gay roku Jiří Jarkovský.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *