Mark Wahlberg: Justin Bieber mi posílal své fotky ve spodním prádle

LOS ANGELES – I když se Mark Wahlberg ve dvaadvaceti ukazoval světu také polonahý, protože v té době fotil jednu reklamu na spodní prádlo za druhou, Justin Bieber ho svými podobnými snímky šokoval. Hollywoodské hvězdě by nevadilo, že je fotí a vystavuje na internetu, trochu ho ale děsilo, že jí je kanadský zpěvák posílá v soukromých zprávách.

„Opravdu mi posílal takové fotky a já jsem odpověděl, neposílej chlapovi takové fotky ve spodním prádle. Byl hrdý, víte, byl to pro něj obrovský úspěch. Říkal jsem, je mi pětačtyřicet, jsem otec a manžel, otec čtyř dětí, tak se nechci na takové fotky dívat,“ přiznal pětačtyřicetiletý katolík Mark.

Bieber nafotil reklamu na spodní prádlo My Calvins pro jaro a léto minulého roku. V médiích ale zaujímají nejvíc prostoru jeho skandály. Wahlberg prý býval v jeho věku ale mnohem větší problémista.

„Víte co? Lidé ho kritizují a pohlavkují za to, že dospívá před objektivy a tvrdí, že je to spratek, ale podívejte se, jak vypadá moje tvář, chci říct, já býval největší bouřlivák na světě. On je ve srovnání se mnou milý a mladý a zdvořilý. Vlastně, víte co, on je velmi milý mladý muž, je to můj kamarád, strávil jsem s ním nějaký čas,“ dodal Mark.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *