Kim Čong-un pojídá lví penisy, aby měl víc testosteronu

kim_cong_un

SOUL – Severokorejský vůdce Kim Čong-un moc rád papá. A tak je morbidně obézní, což u mužů vede k poklesu hladiny testosteronu a nárůstu hladiny estrogenu. Protože není komunistický tyran žádný atlet a jeho nejoblíbenějším sportem je gaučing, s jeho sexuální potencí to není zrovna valné. Podle tajných agentů ze Soulu si vůdce sousední země pomáhá konzumací lvích penisů.

Severokorejský vědec Kim Hjŏng-soo utekl z KLDR v roce 2009. V Soulu, kde získal azyl, pak vypověděl, že Kim Čong-un je posedlý sexem, ale chybí mu náležitá výkonnost. Kim Hjŏng-soo pracoval v Institutu dlouhověkosti v Pchjongjangu a musel vyvíjet podle tradiční korejské medicíny přípravky na podporu potence. A krom toho podával vůdci KLDR lví penisy.

„Kim pořád žádal o podporu sexuální výkonnosti, protože věřil, že pokud bude maximálně výkonný, bude žít dlouho. Požádal diplomaty a vrcholné politiky o exotické pokrmy ze zámoří, které mu měly pomoci zvýšit výkonnost. Například si objednal lví penisy, aby podpořily jeho potenci a erekci,“ tvrdí Kim Hjŏng-soo.

Kim Čong-un také zdaleka není věrný své oficiální manželce a obklopuje se krásnými dívkami, s nimiž si v noci užívá po vzoru antických harémů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *