Joe Jonas: Porno jsem sledoval denně od puberty, nachytal mě u toho otec

LOS ANGELES – Když se Joe Jonas se svými bratry zjevil na americké hudební scéně, tvářili se všichni tři jako cudní chlapci. Dokonce nosili prsteny pohlavní čistoty a slibovali, že v souladu s učením svého otce, křesťanského pastora, se zdrží sexuálního života do svatby. Prsteny dávno všichni Jonasovic kluci odložili a vesele souloží, i když ženatí nejsou. A Joe má teď potřebu médiím popisovat detaily ze svého soukromí. Krom toho, že si myslí, že má největší penis ze všech sourozenců, také prozradil, s kým přišel o panictví. A nejnověji prohlásil, že je od puberty konzumentem porna. Nachytal ho u toho přitom právě jeho konzervativní otec.

„Používal jsem naši poštovní adresu, abych se mohl na ty weby přihlásit, chodil jsem tam sedm dní v týdnu. O měsíc později, mimochodem můj otec byl tehdy pastorem, chodily asi týden až dva vkuse pohlednice s nahou ženou a na ní bylo napsáno, připoj se k nám zase, Joe. Opravdu nám chybíš. Ty nemravný hochu, navštiv nás zase,“ vzpomínal sedmadvacetiletý zpěvák.

Joe tvrdí, že jeho kolegové jsou dnes příliš posedlí utajováním svého soukromí. On hovoří otevřeně o všem a nemá problém vyzradit na sebe cokoli.

„Jsem naprosto otevřený a hovořím už o čemkoli… Dnes tu vládne doslova posedlost soukromím a vy jste dítě, které vyrůstá v dospělém světě. Rozhodně soucítím se spoustou mladých umělců, kteří si tím musejí také projít,“ dodal Joe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *