Jamie Dornan: Nevadí mi, že na mě fanoušci sahají

Jamie-Dornan

Herec Jamie Dornan je díky roli Christiana Greye ve filmech Padesát odstínů šedi a Padesát odstínů temna sexuálním idolem dneška. Čtyřiatřicetiletý hezoun je často obětí nenechavých rukou fanoušků. Kdo by si nechtěl sáhnout na jeho zadek nebo alespoň ruku. Jamiemu však doteky fanoušků prý vůbec nevadí.

Vyzradil to v talk show Jimmyho Kimmela, který se ho zeptal, jestli je v pohodě, když se ho dotýkají nenechaví fanoušci. „Nevadí mi to,“ odpověděl Jamie pohotově. A hned dodal: „Ale asi tohoto prohlášení budu brzy velmi litovat!“

Otec tříleté Dulcie a dvouleté Phoebe prý nefandí tomu, kdy ho obtěžují fanoušci třeba v posilovně, kam si chce jít v klidu zacvičit. Nejhorší je to prý v Los Angeles, kde před mnoha lety viděl herce Fabia Lanzoniho předvádět se před davem fanoušků.

„Zapsal jsem se do posilovny Equinox na Sunset bulváru. Tak jsem tam šel cvičit a první člověk, jehož jsem viděl, když jsem vešel, byl váš člověk, Fabio. Byl tam s těmi svými vlasy a vším. A měl na sobě velmi volné tílko. Cvičil shyby a měl kolem sebe dav. To bylo tak před dvanácti roky… Předváděl se dost, aby byl dav co největší. Já se k davu nepřipojil. Prostě jsem si řekl, aha, možná Los Angeles není místo pro mě,“ dodal Dornan.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *