FOTO: Zubní technik vymyslel vložku na zuby k ideální na orální sex

oral

Zubní technik Kchuang-I Kchu pochází z Tchaj-wanu, ale v současnosti působí v Nizozemsku. Krom toho, že je specialistou na výrobu zubních náhrad vystudoval také umělecký design. A tak skloubil obojí a vyrábí nejrůznější zubní náhrady a pomůcky ve vysoce estetické kvalitě. Jeho nejnovější projekt zahrnuje felační vložku do úst. Má obalit horní zuby, aby při dráždění penisu ústy poskytovala muži maximální rozkoš.

Kchuova pomůcka byla představena na výstavě britské univerzity King’s College London i s prvními prototypy. Jedná se o běžný dentistický aplikátor, který kopíruje přesně horní čelist. Střední část přiléhající k hornímu patru je opatřena gelovými výčnělky, které mají maximálně zvýšit dráždění žaludu. A naopak zuby, které při kontaktu s citlivým penisem často působí pocity nepříjemné, jsou chráněny gelovým obalem.

Kchu je absolventem Národní Jang-Mingovy univerzity v Tchaj-peji a na vývoji svých pomůcek pracuje s doktorem Jüanem-Minem Linem působícím na této vzdělávací instituci v oboru ortodoncie.

Fellatio Modification Project, jak oficiálně nazývá svou pomůcku, je prý aplikovatelný na všechny tvary horní čelisti a přizpůsobí se každým ústům.

„Dokážu si představit, že v budoucnosti si lidé budou schopni upravit šířku a délku jazyka pro dokonalý cunnilingus,“ svěřil Kchu magazínu Dazed s tím, že vložka do úst pro felaci je primárně zaměřena na gay populaci.

„Tento projekt je mou aplikací biologických technik zubní medicíny a modelace tkání. V tomto projektu provádíme sérii přeměny ústní dutiny. Pomocí tělesné přeměny se tento projekt snaží zvýšit smyslové potěšení během orálního sexu mezi homosexuálními muži. Podle mého názoru je obvykle cílem technologických pomůcek léčba nemoci, aby došlo k obnovení pacientovy normální fyzické funkce, nicméně tento projekt krom toho rozšiřuje orální funkci pomocí poznatků zubní medicíny. Na poli zubní medicíny má ústní dutina tři základní funkce, estetickou, mluvní a žvýkací. Co je novátorské, je to, že se zaměřuje na čtvrtou funkci – sex. Který je v učebnicích zubní medicíny neprobírán a opomíjen. Ačkoli se fyzické potěšení z orgasmu nikdy vážně neřeší, lidé ho neustále praktikují. Můj projekt bude zřejmě speciálně zužován na kulturu homosexuálů. Chci hovořit o vztazích mezi sexem, technologií, člověkem a společností při absolutním usilování o fyzické potěšení,“ uvádí magistr Kchu na svém webu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *