Fanoušci George Michaela chtějí lavičku s jeho jménem v parku, kam chodil souložit

george-michael-1

Zpěvák George Michael byl velmi promiskuitní a měl neukojitelné libido. Holdoval také fetiši zvanému – cruising. Náhodnému sexu v křoví parků a lesíků na severu Londýna. Pod rouškou tmy se potuloval v křovích a s náhodně vybranými muži tam provozoval sex. Právě v jednom z těchto míst má teď stát lavička s jeho jménem. Usiluje o to skupina jeho fanoušků.

Lavička v Hampstead Heath na severu Londýna prý má přispět k pozitivnímu způsobu vzpomínání na popovou hvězdu, která skonala na Vánoce minulého roku.

George si ze svého sexuálního života sám rád dělal legraci. Věřil, že když ho nebude skrývat a bude otevřeně mluvit o tom, že miluje náhodný sex v přírodě, vezme bulváru vítr z plachet a ten mu dá pokoj. V roce 2007 dokonce v pořadu Rickyho Gerviase sehrál skeč, v němž utíkal do křoví užívat si sex.

Po setmění je Hampstead Heath známý tím, že se hemží stovkami gayů, kteří v křovinách a mezi stromy provozují nezávazné sexuální orgie.

„Chodím tam, když je hezký letní večer. Je to mnohem hezčí místo, kde můžete získat rychlý a upřímný sex, než při postávání v baru,“ vysvětlil sám George před lety.

Lavičku v parku chce ve zpěvákově jméně postavit už více než sedm set Londýňanů, které sdružuje ve své petici Tony Antoniou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *