Colton Haynes: jsem gay

colton haynes

Colton Haynes ve čtvrtek 5. května vyšel s barvou ven a příznal se k homosexualitě. „Cítil jsem se jako bych lidi táhnou zpátky, místo posouvání dopředu,“ řekla hvězda Tenn Wolf.

Jako přiznání mohla spousta lidí brtá, když se ho na sociální síti Tumblr jeden z dotazujících se zeptal na jeho gay minulost. Jeho odpověď byla: „Bylo to tajemství? Pojďme se všichni těšit ze života a ničeho nelitovat.

Zájem médií ho zaskočil a nedal jim zádnou záminku, aby si o něm mysleli, že je homosexuál. Zůstal aktivní na instagramu, zvláš během New York fashion weeku.

„Byl to úplný šok. Nebyl jsem připraven se vrátit zpátky na titulní strany. Měl jsem se vyjádřit, ale já prostě nebyl připraven. Necítil jsem, že bych někomu něco dlužil. Myslím, že každý má dělat taková rozhodnutí, když jsou připraveni a já ještě nebyl,“ řekl Haynes.

Zatímco Haynes o svm soukromí nemluvil, veřejně podporoval svého bratra s manželem, kteří vychovávají dceru.

Bývalí zástupci značky Abercombie & Fitch nereagovali na dopisy blogerů, kteří jim zasílali fotky z dnes již zaniklého gay časopisu, který zveřejnil fotografie, jak se Haynes líbá s jiným modelem. Fotky se v časopise objevily v březnu 2006.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *