CHARLIE PŘEDSTAVUJE SEXY KOLEKCI SPODNÍHO PRÁDLA

Značka Charlie (by Matthew Zink) přichází s novou kolekcí pánského spodního prádla, plavek a kraťasů, které rozhodně stojí za pozornost. Společnost kolekci podpořila mužnými modely a kampaň se tak rázem proměnila v sexy podívanou. Čtěte dál.

Charlie by Matthew Zink

Existuje mnoho značek, které se zabývají pánskou módou a některé z nich jsou zbytečné, ale to rozhodně není případ Charlie. Společnost pravidelně přináší originální spodní prádlo, plavky, trička apod. Když detailněji prozkoumáte oficiální stránky, zjistíte, že značka úspěšně pokrývá šatník pro všechny druhy muže. Osobně jsem značku zaregistroval teprve nedávno, ale už nyní vím, že ji uchovám v hlavě. Ať už hledáte cokoliv, Charlie vám to poskytne. Produkty nabízejí všemožné střihy, materiály (dokonce i kůži), vzory a široké spektrum barev. Nenašel jsem ani jeden kousek, který bych mohl předhodit krutému soudu, zkrátka a dobře trefa do černého. Matthew Zink je frajer.

Charlie by Matthew Zink

Nejnovější kolekce se představila nejen skrz kampaň, pro kterou zapózoval mužně vyhlížející model Walter Savage, ale také katalog, v němž září neméně pohledný Diego Miguel. Po dlouhé době nacházím značku, u které nemám, co vytknout. Velmi sexy, velmi kreativní, velmi módní. Jsem ohromený. #YAAASSScharlie

Charlie by Matthew Zink

charliebymz.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *